jPower8
CZ EN

Produkty

JDEME NA TO.cz

jPower8 spustil on-line rezervační systém JDEME NA TO.cz. Systém navržený pro tenisová či víceúčelové sportovní centra, golfové kurzy, ale taky pro vlastníky veřejných saun, masážních salonů, půjčovny vybavení pro hudební skupiny nebo pro služby ručního mytí aut. Všechny druhy služeb, které vyžadují on-line rezervační kalendář, statistiky a přehledný systém pro správu lze umístit na JDEME NA TO.cz.

jPower8 poskytuje software založený na modelu Software jako služba (Software as a Service - SaaS). Aplikace je hostována na jPower8 serverech v moderním datovém centru se sídlem v Praze.

JDEME NA TO.cz také obsahuje webový portál pro služby zákazníkům. Portál umožňuje uživatelům vyhledávání dostupných služeb zařízení podle kategorií založených na časové dostupnosti a preferenci polohy. Výsledky vyhledávání jsou řazeny podle ceny a také se zobrazují na mapě. Web je optimalizován pro mobilní zařízení. Dostupná je také nativní iOS aplikace zdarma dostupná na Apple App Store a pro Android na Google Play.SaaS rezervační systém

JdemeNaTo.cz nabízí plnohodnotnou platformu pro typické agendy poskytovatele služeb, jako je tenisový klub, golfový klub, ruční mytí vozů, pronájem hudebních školicích místností atd. Prodej, rezervace, recepční agendy, členství, slevy, sdílená kapacita, školení, statistiky, plná konfigurovatelnost, snadná ovladatelnost. Více na stránkách produktu.

Mobilní aplikace

Je důležité si vybudovat blízký vztah se zákazníky. Nejmodernější mobilní technologie vám dává možnost být v kapsách uživatelů a po ruce, kdykoliv budou potřebovat své služby. Buďte připraveni být tu pro vaše zákazníky 24 hodin denně. JdemeNaTo.cz má nativní iOs aplikaci zdarma dostupnou na Apple App Store a pro Android na Google play.

Rezervační portál

JDEME NA TO.cz také obsahuje webový portál pro služby zákazníkům. Portál umožňuje uživatelům vyhledávání dostupných služeb zařízení podle kategorií založených na časové dostupnosti a preferenci polohy. Web je optimalizován pro mobilní zařízení.

Více informací na stránkách produktu rezervacnisystem.jdemenato.cz.