jPower8
CZ EN
 • Enterprise Applications
  RIA Applications
  Responsive Mobile Apps
  Native iOS and Android Apps
  Integration
  Agile Development
 • Improve your business with
  JdemeNaTo.cz

Nabízíme kompletní sortiment vývojových služeb Java SW

Java Software Development

jPower8 tvoří tým zkušených a kreativních lidí. Zaměřujeme se na vývoj aplikací v jazyce Java a souvisejících technologií. To zahrnuje databázové systémy, robustní iniciativní řešení pro aplikační servery, moderní webové základy na různých frameworcích (Tapestry 5, GWT, Vaadin, Liferay) a desktopové aplikační základy v jazyce Java Swing API. Máme zkušenosti s implementací aplikační bezpečnosti v různých vrstvách.

Nabízíme profesionální konzultace a outsourcingové služby, vývoj aplikací na zakázku nebo aplikačních modulů stejně jako uživatelské školení vybraných technologií. Také nabízíme kompletní dodání profesionální internetové prezentace postavené na redakčních systémech (CMS).

Máme rozsáhlé zkušenosti s vedením vývojových týmů s využitím agilní metodiky vývoje. jPower se stal partnerem JetBrains, používáme JetBrains nástroje a našim obchodním partnerům a zákazníkům je doporučujeme aktivně využívat. Náš kód píšeme v programu Intellij IDEA (zdaleka nejlepší editor pro vývoj v jazyce Java i jiných jazycích), pro build používáme TeamCity a vše udržujeme organizované v systému YouTrack, který podporuje metodu SCRUM pomocí agilní tabule.

User Interface / Front End Development

Jsme tým zkušených FE/UX vývojářů a designérů. Nejsme pouze ti, co transformují grafický design do zdrojového kódu, ale také dodáváme funkční portály a webové stránky. Ačkoliv se specializujeme na kódování v html5, css3 a v jazyce javaskript, dokážeme také provést expertizu designu, drátové modely a rychle vytvořit prototypy.

Naši zkušení vývojáři mají rovněž rozsáhlé zkušenosti s vytvářením dobře udržitelných konceptů pro velké dlouhodobé projekty, které poskytují framework s dobře udržovatelným a znovu použitelným zdrojovým kódem.

Máme spoustu zkušeností s optimalizací pro fungování napříč všemi prohlížeči i různými hardwarovými zařízeními, s responsivními požadavky a expertizami v návrhu pravidel pro přístupné stránky a jejich implementace.

Audit

Zajistíme snapshot a pravidelné auditorské služby. Zaměřujeme se na zabezpečení, zranitelnost a údržbu. Expertizu s J2EE a Liferay máme nejlepší v oboru prověřenou bohatými zkušenostmi z vysoce regulovaného bankovního sektoru.

Prověření kódu a technologické audity vždy reflektují obecné požadavky zákazníků a specifické prostředí. Naše nálezy nepoukazují pouze na vysoce kritické oblasti, ale hlavně doporučujeme patřičná vylepšení.

jPower8 také poskytuje globální posuzování QA a nepřetržitou dodávku výstupů.

Podporujeme dobrou věc

Nechceme být lhostejní a cítíme morální povinnost pravidelně podporovat ty, kteří pomoc nás všech opravdu potřebují. Finančně podporuje tým společnosti jPower8 nadace, neziskové organizace a občanská sdružení poskytující pomoc potřebným v sociální oblasti.
Číst více →


Poslední projekty

CSOB a.s. (KBC Group)

Podíleli jsme se na návrhu a implementaci nového systému internetového bankovnictví pro maloobchodní sektor. Projekt jsme realizovali ve spolupráci se společností Adastra s.r.o. pro ČSOB a.s., člena skupiny KBC. Naše služby zahrnují návrhy výkonnostních testů, go-live plánování a podporu, optimalizaci výkonu a údržbu v produkčním prostředí pro Liferay.
Číst více →

Raiffesenbank a.s.

Podíleli jsme se na vývoji specializovaného ETL nástroje, který se stal základem dávkové integrační platformy v Raiffeisenbank a.s. Pomohli jsme k dodání velkého počtu dávkových datových přenosů plánovaných v pravidelných intervalech pomocí nástroje ETL.
Číst více →